VibroGym s DARJOU

Specializuji se na cvičení s ženami a VibroGym je skvělá volba.

Rychlé, účinné a zábavné!

 • cvičení je 3x účinnější než jakékoliv jiné cvičení na posilovacích strojích
 • odbourává celulitidu
 • účinně napomáhá tvarovat postavu
 • zvyšuje svalovou sílu
 • zlepšuje fyzickou kondici
 • zlepšuje krevní oběh
 • pomáhá při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů
 • zlepšuje rovnováhu a koordinaci
 • zpevňuje svaly a kůži
 • má pozitivní vliv na stres a depresi
 • zvyšuje tvorbu růstového hormonu
 • zmírňuje křečové žíly

vibro

mob. 723 653 560

Certifikované VibroGym centrum

Cvičíme na VibroGym strojích inSPORTline

 

VibroGym ve dvojicích

MÁME PRO VÁS 2 POSILOVACÍ VIBRAČNÍ STROJE VIBROGYM! 

CVIČENÍ VE DVOJICÍCH JE JEŠTĚ ZÁBAVNĚJŠÍ!

Moderní   posilovací stroj VibroGym  funguje   na principu  acceleration training (odpor proti vibracím).  Tzn.  čím  větší  silou   působíme   proti   plošině,  tím  větší   intenzita vibrací se přenáší do zatěžovaných svalových skupin.  Při přenosu vibrací do svalů  se zatěžované svalstvo  reflexivně stahuje,  tím  se zrychluje účinek cvičení. Je tak možné procvičit celé tělo během krátké doby.  Cvičení  je  proto  mnohem  efektivnější než na ostatních  strojích. Díky 3D  je  cvičení  na VibroGymu  tak  intenzivní.  3D vibrace jsou jemné vibrace všemi směry, nejen vertikálně nebo horizontálně.  Rozsah frekvence 35 – 50 Hz.

Je to maximálně  efektivní, bezpečné  a  časově   nenáročné   cvičení.  Pomáhá rychle a efektivně formovat postavu. Max délka cvičení je 30 minut.

Jak cvičení na VibroGymu vypadá?

 Zatím co stroj vibruje, Vy na něm  posilujete, protahujete  tělo a  provádíte různé balanční cviky. Vibrační stroj umožní zapojení i těch svalů, o kterých jste dosud neměla ani ponětí. Proto je 30 minut cvičení tak intenzivní a nahradí až 1,5 hodiny cvičení na jiných posilovacích strojích.

15817700_1432815726729593_60705188_o

Zkušená trenérka se Vám bude věnovat po celou dobu, bude Vám ukazovat různé cviky a techniky posilování. Na konci stránky se můžete podívat na krátké video cvičení.

Spolehněte se na individuální přístup!

Cvičení  je zábavné  a  časově  nenáročné. Vždy  je připraveno na míru právě pro Vás. Je vhodné pro osoby všech věkových kategorií, životního stylu i fyzických schopností.

Nabízím individuální program na míru. Celých 30 minut se Vám plně věnuji a cvičím s Vámi. Cviky vybírám podle toho, co je pro Vás vhodné, ať už s ohledem na zdravotní stav nebo fyzickou kondici.

Rezervace: Každou lekci je nutné předem rezervovat na tel. 723 653 560 nebo mailem darjaslapanska@gmail.com

Kontraindikace: Těhotenství,  kojení,  kardiovaskulární   onemocnění,     stav po nedávné operaci či chirurgickém zákroku, umělé klouby, umělé končetiny, těžká cukrovka, epilepsie, těžké migrény, kardiostimulátor, nedávno aplikované nitroděložní tělísko, kovové čepy, šrouby, desky apod., potíže se sítnicí, nádory, trombóza, otevřená poranění.

108

Video ukázka cvičení na Vibrogymu

Pokud Vás zajímají další informace, které jste na našem webu nenašla nebo se chcete podělit o Vaši zkušenost s VibroGymem, napište.