TRÉNINK S DARJOU

Děkuii Vám za důvěru – tento kurz jej již plně obsazen 🙂

Začínáme 12. září 2023 a nabízíme poslední volné místo na úterý v 19 hodin 🙂

********

IV. série úterních tréninků zahájena 11.4. a čtvrteční sérii rozjedeme 20.4. 2023!!

III. série – děkuji, již žádné volné místo, snad příště 🙂

Startujeme 31.1. a 9.2.2023

II. série

Čas velmi rychle běží a první série je téměř za námi. Zvu vás tedy na 2. sérii čtvrtečních tréninků. Tam se totiž ještě nějaké místo najde. Zahájení proběhne 24. listopadu a pokračovat budeme 1., 8. a 15. prosince. Pak si dáme sváteční pauzu a do cvičebního procesu znovu naskočíme 5. ledna 2023. Těším se na vás na všechny 🙂

I. série

Milé ženy, prázdniny se nám blíží ke konci, a tak jako obvykle přicházím s nabídkou tréninků. Některé z vás mé tréninky znáte a potvrdily jste si rezervaci již v červnu (ale i tak se mi připomeňte), za což vám z celého srdce děkuji.

Nicméně se těším, že se připojí opět nové ženy a prožijeme spolu 9 super tréninků.

K prvnímu úternímu tréninku nastoupíme na značky 13. září a následuje čtvrtek 15. září.

Moooc se těším

Každých 9 týdnů zahajujeme další řadu

Tréninků s Darjou

Vyber si den a přihlaš se 🙂

Občas se místo uvolní i v průběhu 9-ti týdenního cyklu. Pokud máš zájem, zeptej se na mob. 723 653 560 nebo e-mail darjaslapanska@gmail.com.
  

Ukázky cvičení

Chceš se také přidat?

Pokud máš chuť, pojď s námi makat ;. PŘESTAŇ mít strach, že něco nezvládneš a přijď mezi nás!!! Slovo SELHÁNÍ jsem vymazala ze svého slovníku a je mi skvěle! Chceš se to naučit? Tak neváhej a přidej se k nám!   
Věnuj si 30 minut intenzivního cvičení v kruhu fajn žen. 

NADŠENÍ je to, co potřebujete, abyste začaly!                                                             NADŠENÍ je to, co potřebujete, abyste něco změnily!

Desktop

Jde o trénink pro maximálně 8 – 10 žen, které se rozhodly dobře se cítit, lépe vypadat, mít spoustu energie, být zdravé a krásné.

V případě příznivého počasí si zacvičíme i venku 🙂

Rezervace a cena tréninku

Jde o 9 cvičebních lekcí, které si předplatíte. Cena je Kč 850,-. Platit je možné hotově, bankovním převodem. V případě, že skupina již byla zahájena a je v ní volné místo, můžete zakoupit zbývající počet lekcíPředplatitelky mohou po předchozí domluvě cvičební dny střídat dle svých potřeb 🙂 nebo za sebe poslat kamarádku.

Rezervace a další potřebné informace u Darji na mob. 723 653 560, mailem darjaslapanska@gmail.com nebo přes Facebook

Vaše rezervace je dokončena zaplacení, a to hotově nebo převodem na účet 106 512 0227/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno.

Trénink s Darjou je možné si nezávazně vyzkoušet – Kč 100,- (po předchozí domluvě s Darjou)  

Předplatné

Jaké výhody má předplatné? Je to jednoduché!

Své místo máte vždy jisté a před i po tréninku můžete ZDARMA využít běžecké pásy, steppery a kola ve fitcentru.

Termíny jsou průběžně vypisovány.

Různé styly, rozmanité fitness pomůcky, společně i jednotlivě, to vše je TRÉNINK S DARJOU

Velice mě těší, že máte tak velký zájem cvičit se mnou 🙂

Kde cvičíme?

Cvičíme v malém sále v Městské sportovní hale v Ivančicích

Jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky aerobního i silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky, pomáhá snížit hmotnost, zvyšuje kloubní stabilitu, svalovou rovnováhu, slouží jako prevence zranění při běžných pohybech.

Během půl hodiny se postupně přesouváte z jednoho stanoviště na druhé, a to po 30 – 60 vteřinách (podle zvoleného typu tréninku) s kratšími přestávkami. Pro zpestření vkládám krátké bloky, které cvičíme společně. U tohoto typu tréninku se nemůže stát, že někoho zdržujete nebo jinak blokujete. Cvičíte vlastním tempem. Je proto zbytečné, bát se, že intervalový trénink nezvládnete. Záleží jen na Vás, kolik opakování jednotlivého cviku provedete. Samozřejmě Vás povzbuzuji, abyste posouvaly své hranice. Při intervalovém tréninku využijeme pomůcky pro funkční trénink – TRX závěsný systém, bosu, tréninkový žebřík, gymball, činky, ale dost často posilujeme s vlastním tělem.

Zahájení středeční PRIMA PARTIČKY